pendzel3.png
pendzel2.png
ikonki_color-02A.png
muzyk.png

CZYM JEST EDUKACJA DOMOWA?

książka_jabłko.png
kwadrat.png
tablica.png
mplekułt.png
kwadrat.png
pendzel3.png
pendzel2.png
muzyk.png

NASZA KADRA

ZESPÓŁ NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO

Magdalena Skonieczna- wychowawczyni klasy 1a

Marta Bąkowska - wychowawczyni klasy 1b

Małgorzata Kędra - wychowawczyni klasy 2a

Justyna Stężycka - wychowawczyni klasy 2b

Agnieszka Orkisz - wychowawczyni klasy 3a

Magdalena Kajas - wychowawczyni klasy 3b

 

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY 

Magdalena Kowalczuk - j. polski, wychowawczyni klasy 8a

Małgorzata Kociołł - j. polski, doradztwo zawodowe

Magdalena Michalak - j. polski

Kamila Kobryńska - historia

Małgorzata Kamińska - etyka, wiedza o społeczeństwie, wychowawczyni klasy 4b

Zbigniew Karczewski - religia

Bernadeta Janda - muzyka

 

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

Joanna Wojda - informatyka, plastyka, technika

Joanna Florczak - chemia, biologia, wychowawczyni klasy 5a

Agnieszka Ostrach-Kowalska - przyroda

Katarzyna Bobko- geografia

Martyna Superczyńska - matematyka, informatyka, wychowawczyni klasy 4a

Piotr Żaczek - matematyka, fizyka, wychowawca klasy 7b

Bartosz Bieniak - matematyka

Tomasz Żebrowski - EDB

 

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

Daniel Bartkowski - j. angielski, wychowawca klasy 7a

Monika Bulik - j. angielski, wychowawczyni klasy 5b

Anna Kubiak-Mardas - j. angielski

Katarzyna Okoń - j. angielski

Anna Weiss - j. angielski, wychowawczyni klasy 6a

Magdalena Ozga - j. angielski, nauczyciel wspomagający

Joanna Wąsikowska - angielski, j. hiszpański

Ewa Wódkowska - j. hiszpański

Justyna Zielińska - j. hiszpański

Magdalena Kowacz - j. niemiecki

Renata Zadrożna-Kołakowska - j. niemiecki

Agnieszka Gumińska - j. niemiecki

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Marcin Gaj - WF

Arkadiusz Jurek - WF

Elżbieta Stochniałek - WF

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY 

Anna Tywanek - kierownik świetlicy 4-6

Beata Sabala

Klaudia Wrzesień - kierownik świetlicy 1-3, WDŻ

Izabela Kunda

Magdalena Kurpiarz-Ładzińska

 

ZESPÓŁ PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNY

Anetta Kropiewnicka - pedagog, wychowawczyni klasy 6b

Filip Faliszewski - psycholog, wychowawca klasy 8b

Joanna Baran - psycholog

Iwona Maciejewska - Dzido - reedukacja

Magdalena Penczonek - logopedka

Beata Sabala - nauczyciel wspomagający

Marta Cich - nauczyciel wspomagający

kwadrat.png
książka_jabłko.png