tablica.png

książka_jabłko.png

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

08 czerwiec 2022

Kopia Colorful Illustration Colour Pop Welcome Messages and Announcement Elementary Back t

10 maj 2022

DOFINANSOWANIE DLA BIBLIOTEKI

Miło nam poinformować, że nasz wniosek o dofinansowanie szkolnej biblioteki 📙📖📚 został rozpatrzony pozytywnie! W Priorytecie 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w 2022 roku uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 1️⃣2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na zakup książek do szkolnej biblioteki!

nprcz-belka-men-kolor-rgb.jpg

21 marca 2022

PODSUMOWANIE I SEMESTRU

Czas na podsumowanie pierwszego semestru - przygotowaliśmy prezentację z wybranymi aktywnościami i wydarzeniami z minionego półrocza.

9 marca 2022

KIERMASZ CHARYTATYWNY

W dniach 8 - 9 marca 2022 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej Szkole kiermasz charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie akcji PAH - SOS dla Ukrainy.

We wtorek za organizację kiermaszu odpowiedzialne były klasy 0-3 i wywiązały się z zadania wzorowo. Było pysznie i kolorowo. W środę smakołyki przygotowały klasy 4-8. Wśród ciast, ciasteczek, babeczek, popcornu i lemoniady mogliśmy dostrzec także rękodzieło wykonane przez naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Przepiękne kolczyki, bransoletki, makramy czy maskotki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Najważniejsza jednak informacja to ta, że udało nam się zebrać 9820 zł!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym: tym, którzy poświęcili swój czas i przygotowali coś na kiermasz oraz tym, którzy brali udział w zakupach.

IMG_20220309_091628.jpg
IMG_20220308_074643.jpg
IMG_20220309_073500.jpg

SOS UKRAINA

4 marca 2022

W obliczu tragicznej sytuacji w Ukrainie oraz w odpowiedzi na wiele próśb ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli o włączenie naszej społeczności szkolnej w pomoc ofiarom wojny, postanowiliśmy zorganizować kiermasz charytatywny, z którego cały dochód przekazany zostanie na wsparcie osób doświadczonych wojną w Ukrainie.

Zaangażowaliśmy się w działania Polskiej Akcji Humanitarnej "SOS dla Ukrainy".
Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc dla osób, które przybędą do Polski z Ukrainy (w pierwszej kolejności pomoc psychologiczną, pakiety żywnościowe i higieniczne) oraz na działania PAH w Ukrainie.

kiermasz ukraine.jpg

PRZEKAŻ 1 % PODATKU